ALICJA GAERTNER NA POKŁADZIE ZEPTER KPR LEGIONOWO!

15 лют. 2024 | Transfery

Zapowiadany, wyjątkowy transfer! Do czerwono-biało-niebieskiej rodziny dołącza Alicja Gaertner

Chcielibyśmy, by nasza nowa zawodniczka wróciła do zdrowia dlatego wspólnie z Orlen Superliga i Cancer Fighters włączamy się w akcję pomocy dla chorych na nowotwory. 

 

Alicja Gaertner

Alicja urodziła się we wrześniu 2003 roku. Od kiedy tylko nauczyła się chodzić ciężko jej było usiedzieć w jednym miejscu. Rower, rolki, hulajnogi, bieganie, skakanie na trampolinie, wypełniały każdą wolną chwilę.

Trzy lata temu rozpoczęła swoją przygodę z gimnastyką artystyczną. Treningi, zawody, długie godziny spędzone na ćwiczeniach. Osiągnęła pierwsze sukcesy, zdobyła pierwsze dyplomy i medale. Jednak nie trwało to zbyt długo. W maju zeszłego roku pojawiły się pierwsze bóle nogi. Po kilku miesiącach poszukiwań jego źródeł, z początkiem grudnia jak grom z jasnego nieba padła diagnoza – mięsak Ewinga.

Przed Alicją długa i ciężka walka o powrót do zdrowia. Aktualnie nasza podopieczna leczy się w Instytucie Matki i Dziecka. Po całym cyklu chemioterapii, odbędzie się bardzo skomplikowana operacja, po której konieczne do powrotu, do możliwie jak największej sprawności, będą długie miesiące rehabilitacji.

Potrzebujemy Waszej pomocy, aby zapewnić Alicji niezbędne leczenie, rehabilitację, zakup nierefundowanych leków i badań oraz pokrycie kosztów związanych z regularnymi wyjazdami do Warszawy.

 

Zachęcamy wszystkich naszych kibiców do wzięcia udziału w akcji oraz do wsparcia zbiórki w formie online

https://tiny.pl/dqm73