Klinika MEDIQ Partnerem Medycznym Zepter KPR Legionowo!

7 лип. 2023 |

Z wielką dumą i radością informujemy o podpisaniu arcyważnej z punktu widzenia klubu sportowego umowy.

Z wielką dumą i radością informujemy o podpisaniu arcyważnej z punktu widzenia klubu sportowego umowy.

W ramach współpracy nasi sportowcy będą mogli liczyć na szeroko rozumiane wsparcie fizjoterapeutyczne i medyczne w renomowanej klinice Mediq 🔝

Biorąc pod uwagę dużą urazowość naszej dyscypliny dostępność do badań USG, MRI, RTG, lekarzy i fizjoterapeutów jest niezwykle istotna.

Kilka słów od przedstawicieli naszego Partnera Medycznego:

„Z wielkim entuzjazmem Klinika Mediq ogłasza rozpoczęcie współpracy jako patron medyczny z KPR Legionowo, zasłużonym klubem piłki ręcznej, który niedawno triumfalnie awansował do Superligi. Ta współpraca niesie za sobą łączenie misji zdrowotnej z pasją sportu i umożliwia aktywne wspieranie zawodników na ich drodze do sukcesów na arenie krajowej.

Jako integralna część społeczności Legionowa, Klinika Mediq z dumą kieruje swoje wysiłki na wspieranie lokalnych sportowców, co podkreśla zaangażowanie w promocję zdrowia i aktywności fizycznej. Współpraca z KPR Legionowo to naturalne przedłużenie tego zaangażowania, podkreślające troskę o zdrowie sportowców i promowanie naszego miasta na arenie sportowej.

Przez tę współpracę, marka Mediq jeszcze mocniej związana będzie z wartościami sportowymi. Wspieranie KPR Legionowo to manifest naszego zaangażowania w poprawę zdrowia i dobrostanu społeczności, której jesteśmy częścią.

Z niecierpliwością oczekujemy efektów tej ekscytującej współpracy, będąc przekonanymi, że zaangażowanie obu stron przyniesie wiele sukcesów dla KPR Legionowo, Kliniki Mediq, jak i dla całej społeczności Legionowa.”