Przed spotkaniem z Ostrovią

23 лют. 2024 | Lifestyle

Już w tę sobotę 24 lutego legionowianie zmierzą się z Arged Rebud KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski w ramach 23 kolejki ORLEN Superligi.

Po ostatnim dobrym meczu z 5 zespołem w tabeli KS Azoty Puławy (41:39), drużyna Zepter KPR Legionowo pokazała, że będzie do samego końca walczyć o utrzymanie w Superlidze. W minionej kolejce Ostrovia mierzyła się na wyjeździe z Industrią Kielce gdzie musiała uznać wyższość mistrzów Polski przegrywając całe spotkanie 37:23.

Dla kibiców najbliższy pojedynek na pewno będzie emocjonujący i pełny zwrotów akcji. Obie ekipy mają swoje cele - Legionowo kolejny raz chce sprawić niespodziankę i zgarnąć pełną pulę punktów, natomiast ostrowianie chcą piąć się w górę tabeli i utrzymać miejsce premiujące awans do Play-offów.

O najbliższym spotkaniu wypowiedział się były zawodnik Arged Rebud KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - Damian Pawelec

"Już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 zmierzymy się na wyjeździe z zespołem Arged Rebud KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Zespół z Ostrowa słynie z twardej obrony i solidnej postawy bramkarzy. Dodatkowo zespół przejął nowy trener Kim Rasmussen i widać postęp w ich grze. Ostatnie zwycięstwa bardzo nas podbudowały dlatego do Ostrowa jedziemy walczyć i wywieźć 3 punkty. Wszystkich kibiców zapraszamy do wspierania nas i oglądania meczu na platformie Emocje TV"