Zapowiedź meczu Legionowo - Puławy

4 жовт. 2023 | Komunikaty

Za nami 7 meczów w ramach rozgrywek ORLEN Superligi. Przed nami 8 mecz, w którym zmierzymy się z 6 krotnym brązowym medalistą krajowych rozgrywek - Azotami Puławy.

Nasz sobotni rywal w tym sezonie spisuje się naprawdę dobrze, zajmując 4 lokatę w tabeli Superligi wygrywając 4 z 7 spotkań. Legionowianie zaś nie wygrali jak dotąd jeszcze żadnego meczu, przegrywając w ostatnim spotkaniu z Piotrkowianinem 21:23.  
Jadąc na mecz do Puław nie mamy nic do stracenia. Będziemy walczyć o każdy centymetr boiska, aby sprawić niespodziankę i wywieść pozytywny wynik dla siebie. Mamy świadomość jakim potencjałem dysponuje zespół z Puław, my z kolei przygotujemy się do tego spotkania tak, jak należy. Skupiamy się w 100% na sobie i na tym, aby w końcu cieszyć się z punktów. Wierzę w to, że będziemy wstanie w Puławach nawiązać równorzędną walkę z gospodarzami. Nie będzie to łatwe, ale znam możliwości swojego zespołu i mimo, iż dużo osób już na starcie nas gdzieś skreśla, to pojedziemy tam z głęboką wiarą w zwycięstwo. Czeka nas ciężka przeprawa, ale nie ma rzeczy nie możliwych
. – Michał Prątnicki

Spotkanie pomiędzy obiema ekipami odbędzie się w sobotę 7 października o godzinie 16:00 w hali  Grupa Azoty Arena w Puławach. Spotkanie Transmitowane będzie na platformie Emocje.tv.