Zepter International Poland Sponsorem Tytularnym KPR Legionowo!

19 квіт. 2023 |

Komunikat KPR Legionowo

Komunikat KPR Legionowo

Mamy wielką przyjemność poinformować, że w dniu 18 kwietnia w Arenie Legionowo odbyła się konferencja prasowa podczas której klub zaprezentował sponsora tytularnego. Nowym partnerem lidera Ligi Centralnej została międzynarodowa spółka Zepter International.

Zepter International to międzynarodowa firma założona w Szwajcarii w 1986 roku przez Philipa Zeptera. Międzynarodowy gigant rozpoczął swoją działalność od pojedynczego sklepu z naczyniami kuchennymi, szybko jednak stał się wielomarkową firmą o globalnym zasięgu oferującą szeroki wybór produktów wspierających zdrowy styl życia.

Swój sukces Zepter International zawdzięcza prężnie działającej sieci sprzedaży bezpośredniej. Produkty są również dostępne w sklepie online, a także w ekskluzywnych salonach.

Firma Zepter International osiągnęła swój globalny zasięg dzięki doradcom, których liczba na dziś przekracza 100 000 osób. Jej misją jest kompleksowa troska o zdrowie oraz dobre samopoczucie człowieka. Produkty, które oferuje Zepter zapewniają czyste powietrze, wodę, zdrowe jedzenie, sen, a także lecznicze światło. Od dziś wszystkie te wartości wpiszą się na stałe w funkcjonowanie klubu KPR Legionowo.

Umowa o współpracy pomiędzy Zepter International a KPR Legionowo została podpisana podczas oficjalnej konferencji prasowej, w której wzięli udział Prezydent Zepter International Nedżad Sokoliak z członkami Zarządu Patrycją Borowicz i Bojan Puszkar, Prezydent miasta Legionowo Roman Smogorzewski oraz Prezes KPR Legionowo Dominik Brinovec.

Umowa wchodzi w życie z lipcem 2023 roku. W przypadku uzyskania awansu sportowego i licencji do gry w PGNiG Superlidze KPR Legionowo od nowego sezonu będzie występował w rozgrywkach PGNiG Superligi pod nazwą Zepter KPR Legionowo.

Dziękujemy za zaufanie. Postaramy się godnie reprezentować markę jak również wartości, które jej przyświecają.

Wszystkich kibiców naszego klubu zachęcamy do dołączenia do KLUBU ZEPTER.