17 Września KPR zmierzy się z utytułowanym Górnikiem!

5 lip 2023 | Komunikaty

Po 4 kolejkach ORLEN Superligi KPR nadal pozostaje bez punktów i już 17 września powalczy po raz kolejny o pierwsze zwycięzstwo w ligowych rozgrywkach.

Zepter KPR Legionowo w ostatnich 2 spotkaniach z Energa Wybrzeże Gdańsk oraz Energa MKS Kalisz otarł się o punkty przegrywając następująco u siebie z Gdańskiem 35:36 oraz na wyjeździe z Kaliszem 28:30. Z tym drugim tym bardziej boli przegrana ponieważ KPR prowadził z MKSem do 50 minuty oddając przewagę gospodarzom w końcówce meczu.

Górnik Zabrze to dwukrotny mistrz Polski, 3 krotny vicemistrz oraz 6 krotny brązowy medalista. Zabrzanie natomiast rozpoczeli ligę z przytupem, wygrywając 3 z 4 spotkań i zajmując 3 miejsce w tabeli, tracąc 4 punkty do lidera Orlen Wisły Płock. W ostatnim ich spotkaniu pokazali się z bardzo dobrej strony, grając z mistrzem Polski Industrią Kielce przegrywając zaledwie 32:36.

Mecz pomiędzy Zepter KPR Legionowo a Górnikiem Zabrze odbędzie się 17 września o godzinie 16:00 w Arenie Legionowo.

Zakup biletu dostępny na platformie ebilet - https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/kpr-legionowo oraz stacjonarnie 1.5 h przed pierwszym gwizdkiem.