Adam Laskowski na dłużej w Zepter KPR Legionowo!

4 sty 2024 | Komunikaty

Utalentowany rozgrywający parafował umowę, która wygasała po sezonie 2023/2024.

Nowy kontrakt obowiązywać będzie do 30 czerwca 2026 🤝


Wychowanek Mazura Sierpc w swoim debiucie w Orlen Superlidze zdobył jak dotąd 23 bramki. Jest drugim najlepiej asystującym zawodnikiem Zepter KPR Legionowo. 
Być może na pierwszy rzut oka nie widać jak „brudną” pracę wykonuje w zespole, jednak to on odpowiada za wywalczenie największej liczby siódemek, często posyła także przeciwników na ławkę kar. 


Komentarz Adama po podpisaniu umowy:
„Bardzo się cieszę z możliwości przedłużenia kontraktu. Legionowo to świetne miejsce dla rozwoju młodego zawodnika dlatego nie musiałem długo zastanawiać się nad ponownym podpisaniem kontraktu. W klubie czuje się świetnie ,mamy super atmosferę w drużynie ,która napędza do dalszej pracy, a dodatkowo w trakcie meczów wspierają nas najlepsi kibice.”

Kilka słów od Prezesa Zarządu - Dominika Brinovec: 
„Przedłużenie umowy, to kontynuacja wizji budowania zespołu w oparciu o młodych zdolnych zawodników, wspieranych przez bardziej doświadczonych kolegów. Niezmiernie cieszę się z ciągłego rozwoju Adama, którego obserwowałem jeszcze w barwach klubu macierzystego, gdy miał 15, czy 16 lat. 
W naszym ośrodku niewątpliwie ma się od kogo uczyć. Michał Prątnicki (były środkowy rozgrywający) dba o każdy szczegół w pracy nad postępem naszego superligowego debiutanta. Jestem przekonany, że w przyszłości będziemy mieli z niego jeszcze większą pociechę.”