Czy legionowianie przełamią złą passę? Czas na Ostrów.

13 paź 2023 | Komunikaty

W tę sobotę 14 października odbędzie się kolejne spotkanie w ramach ORLEN Superligi. Do Legionowoa przyjeżdża ubiegłoroczny beniaminek rozgrywek ARGED Rebud Ostrovia Ostrów Wielkopolski.

Legionowianie po 8 kolejkach nadal czekają na swoje pierwsze upragnione zwycięstwo zaś Ostrów wygrał 3 spotkania plasując się na 11 pozycji gromadząc 8 punktów.

Ostatni raz kluby rywalizowały między sobą w Lidze Centralnej w sezonie 2021/2022, Ostrovia wygrywając pierwsze spotkanie u siebie 29:25, lecz w rundzie rewanżowej Legionowo wyszło z tego spotkania zwycięsko wygrywając 25:24. Z tego względu w sobotę 14 października w Arenie Legionowo kibice mogą się spodziewać widowiska, w którym oba zespoły będą walczyły o każdy centymetr boiska.

O najbliższym spotkaniu wypowiedział się lewo rozgrywający Filip Fąfara: „Mimo tego, że nasza obecna pozycja w tabeli jest ciężka, w zespole nadal jest świetna atmosfera i każdy z nas czeka na pierwsze punkty. Mam nadzieję, że mimo tego, że nie jesteśmy faworytem sobotniego meczu, wygramy z zespołem z Ostrowa i nie zawiedziemy naszej publiczności. Jest to zdecydowanie dla nas bardzo ciężki okres, ale jestem przekonany, że nadal jesteśmy drużyną z charakterem i zapałem do walki.”