Zepter KPR Legionowo do Zabrza na pierwszy mecz w nowym roku

1 lut 2024 | Komunikaty

Już w ten piątek 2 lutego rozegramy pierwsze spotkanie w nowym roku w ramach rozgrywek ORLEN Superligi, na który czekaliśmy od ponad miesiąca.

 

Zepter KPR Legionowo wybierze się do Zabrza, gdzie zmierzy się z miejscowym Górnikiem, który jest mocnym pretendentem do zdobycia brązowego medalu w tym sezonie. W ubiegłej rundzie zmierzyliśmy się z górnikami, przegrywając u siebie 22:31. Najbliższe spotkanie na pewno nie będzie łatwym wyzwaniem, aby wywieźć z tego terenu punkty, ale po ostatnich zwycięstwach zespół jest optymistycznie nastawiony.
Przypomnijmy, że legionowianie mają 3 zawodników, którzy reprezentowali kiedyś barwy zabrzan: Damian Pawelec, Casper Liljestrand - wypożyczony z Górnika Zabrze, oraz Filip Fąfara i właśnie tego ostatniego zapytaliśmy o nastroje przed najbliższym meczem.

Filip Fąfara: „ Cześć wszystkim, już w najbliższy piątek, 2 lutego o godzinie 18:00 zagramy swój pierwszy wyjazdowy mecz w 2024 roku z Górnikiem Zabrze.  Będzie on transmitowany na platformie Emocje.TV. Drużyna z Zabrza to ubiegłoroczny medalista. W tym sezonie grają w europejskich pucharach gdzie sobie znakomicie radzą. Mają wielu doświadczonych zawodników z przeszłością reprezentacyjną, jak i obecnie grają w reprezentacji. Będzie to niezwykle ciężki mecz ale obiecujemy, że będziemy walczyć i zrobimy wszystko żeby sprawić jak największą niespodziankę.”

Zachęcamy do oglądania meczu na platformie emocje.tv w piątek 2 lutego o godzinie 18:00.